Loděnice Vltava
Přihlášení

Zpět

Neptun

Lyžák na dálku

Neptun, 16.února 2021, 21:06

Milí Neptuni,

pomalu se blíží čas, kdy jsme měli vyrazit na lyžák. Letošní rok nám to bohužel nevyjde, ale nic nám nemůže zabránit zkusit si představit, co všechno bychom letos zažili. Fantazii se totiž meze nekladou. Představte si, jak jsme šli na výlet a zachránili celé Krkonoše před zuřivým sněžným mužem. Nebo jak holky zabloudily na lyžích, dostaly se na divně značenou sjezdovku a vyhrály lyžařský slalom. Nebo jak kluci postavili tak velké iglú, že do něj v noci narazili dva netopýři a jedna sova. A jak se povedlo kuchyni připálit krupicovou kaši tak, že nás přijela zachraňovat horská služba. A nebo.... Zkrátka, program letošního distančního lyžáku je jen a jen na Vaší představivosti. A protože taková dobrodružství se musí někde zaznamenat, napíšeme spolu z našeho lyžáku snů kroniku. Jak to celé bude probíhat?

Do neděle 21.2. (20:00) napište Anče (anca.fialova@centrum.cz), kdo byste se chtěl zúčastnit psaní kroniky z distančního lyžáku. Ještě v neděli večer dostanete rozpis, kdo bude mít na starost zápis za který den. Nebo jen za které dopoledne/odpoledne, to podle toho, kolik kronikářů se přihlásí. Jednotlivé zápisky pak pošlete opět Anče do neděle 28.2. Od pondělí 1.3. se pak začne kronika lyžáku postupně objevovat na neptunních stránkách, kde si ji budou moct všichni přečíst.

Body do táborové hry za to sice nedostanete, potěšit ale můžete všechny Neptuny po Praze a Středních Čechách. A to není málo!

Pro psaní příspěvků se přihlašte.

Loděnice Vltava | Libeňský ostrov, Praha | lodenice na gmail tečka com